Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

11 grudnia uczniowie klas pierwszych: LO i BS wraz z opiekunami: J. Marcisz i M. Rybą uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. W programie wyjazdu było lodowisko, na którym sympatycy łyżew mieli okazję spróbować swoich sił. Niezależnie od poziomu umiejętności ta zimowa forma rozrywki przysporzyła wszystkim uczestnikom wiele radości. Po lodowiskowym szaleństwie przyszedł czas na podziwianie stolicy Dolnego Śląska i to z jednego z najwyższych budynków w Polsce - a mianowicie ze SKY TOWER. Punkt widokowy tego drapacza chmur jest usytuowany na 49 piętrze na wysokości ok. 200 m. Ostatnim punktem wycieczki był jarmark bożonarodzeniowy, na którym można było odczuć magię zbliżających się świąt.

Tekst: J. Marcisz
Foto: M. Ryba