Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Wojewódzkie olimpiady 

Dużej satysfakcji przysporzyli nam uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w wojewódzkich olimpiadach. Jeszcze w lutym w Olimpiadzie Ekonomicznej: Justyna Kopeć, uczennica klasy III Technikum Ekonomicznego, której opiekunką była pani Lidia Niedziela-Skrzypczak, a w Turnieju Talentów Księgowych – Roksana Polowczyk, której opiekunką była pani Beata Sobańska. Ostatnie dwie eliminacje wojewódzkie to Olimpiada Przedsiębiorczości, w której uczestniczyła uczennica klasy IV TE Roksana Polowczyk i Jakub Roszczak, uczeń klasy II TE, a także Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania (organizatorem Politechnika Częstochowska), której uczestnikami byli uczniowie klasy III Technikum Ekonomicznego, mianowicie: Justyna Kopeć, Agnieszka Kulińska, Sylwia Parysek, Sandra Ratajczyk, Beata Stęclik i Monika Twardowska oraz uczniowie IV TE: Roksana Polowczyk, Wojciech Janowski i Arkadiusz Orpel. Opiekunem uczestników w obydwu olimpiadach była pani Ewa Poczta-Szczepańska. Młodzież dzielnie zmagała się z pytaniami konkursowymi, a jednocześnie miała możliwość obejrzenia uczelni, wysłuchania wykładów i zabrania ze sobą upominków. Na wyniki jeszcze zaczekamy. Życzymy powodzenia!

Tekst: Ewa Poczta-Szczepańska