Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Konkurs językowy 2015/2016


lc4lc212 stycznia 2016 r. odbył się w naszej Szkole KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krotoszyńskiego, zorganizowany przez Stowarzyszenie LIONS CLUB Krotoszyn i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp.

W konkursie udział wzięło 9 uczniów.

I miejsce zajęła Joanna Janiszewska, uczennica reprezentująca Liceum Ogólnokształcące w Koźminie Wlkp.
GRATULUJEMY!
 

Talenty na Zamku na WOŚP

Nie zabrakło w tym roku naszych występów podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z ludowym programem artystycznym wystąpił szkolny zespół folklorystyczny „Koźminiacy”, piosenki śpiewała Dagmara Soczewa, a największe show zrobił Patryk Jakubek pokazem kuglarskim z wykorzystaniem ognia.