Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Tenis stołowy - Mistrzostwa Koźmina Wielkopolskiego

tenis161tenis1626 lutego 2016 roku w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp. odbyły się Zamknięte Mistrzostwa Koźmina Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym. Jak co roku nasi uczniowie w swoich kategoriach wiekowych zdobyli czołowe miejsca. Wśród seniorek Monika Twardowska zajęła  II miejsce. W juniorach Jakub Adamiak wywalczył I miejsce, Paweł Bartkowiak III, a Bartłomiej Leśniak uplasował się na miejscu IV. Trzech najlepszych zawodników każdej kategorii uhonorowano pamiątkowymi pucharami, które wręczał Sławomir Gruchała Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp.

 


  

 Studniówka 2016 roku!

W piątkowy wieczór 5 lutego w restauracji „Pod Szyszkami” wspaniale bawiliśmy się na balu Studniówkowym. Aby tradycji stało się zadość był polonez i walc, koniczynki oraz tort.  „Dziękujemy Dyrekcji i nauczycielom za to, że mieliśmy możliwość kształcenia się w tak dogodnych warunkach, za opiekę i troskę okazaną w czasie naszej edukacji. Pozostało już tylko symboliczne 100 dni do matury. Cztery lata wspólnej nauki minęły nam zadziwiająco szybko. W szkolnej rzeczywistości, trudach pracy i radościach sukcesów towarzyszyliście nam zawsze Wy - drodzy nauczyciele. Doceniamy trud, jaki włożyliście  w nasze nauczanie. Pragniemy podziękować za przekazaną wiedzę. Jednocześnie szczerze przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia z naszej strony oraz kłopoty, których nieumyślnie przysporzyliśmy” – powiedzieli w imieniu młodzieży prowadzący cześć oficjalną maturzyści – Izabela Kalbarczyk, Anna Kaczmarek i Maciej Bielarz. Bal Studniówkowy zorganizowali rodzice wraz z wychowawcami – panią Izabelą Stanisławską, panią Justyną Bączyk i panią Katarzyną Molczyk oraz panem Sławomirem Zydorkiem. Bawiliśmy się do rana wraz z zespołem Interact.