Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 15 października 2018 r. w naszej szkole odbyły się coroczne obchody "Dnia Nauczyciela". Uczniowie pod okiem p. Lubiszewskiej, Rogowicz, Sobańskiej oraz Poczty-Szczepańskiej przygotowali pełen śmiechu i radości występ. Nie zabrakło również wręczenia nagród dla nauczycieli oraz pracowników administracji za całoroczny trud i ciężką pracę. Dyrekcja wraz z nauczycielami i uczniami podziękowali za owocną współpracę pani Irenie Kaj, która pełniła przez wiele lat fukcję Przewodniczącej  Rady Rodziców. 

p.s. Wkrótce kolejna fotogaleria oraz krótki film z występów

Tekst: Kinga Kowalska i Monika Bachorz (2 TEG)

Foto:  Waldemar Ratajczyk