Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca 

ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski 

 tel: 62-721 68 28 e-mail: sekretariat@zspkozmin.pl

Zamkowe talenty

Maria Popowicz

Maria Popowicz jest utalentowaną plastycznie uczennicą klasy maturalnej TCPG. Najchętniej tworzy grafikę, szkice, a jej pracach dominują portrety ukazujące z wnikliwością postawy emocjonalne człowieka. Rysowanie dla Marysi jest sposobem spędzania czasu wolnego i sprzyja relaksacji. Gratulujemy talentu. Zapoznajcie się z kilkoma pracami Marii.

I. Stanisławska


Olga Grobelna

 

Mamy przyjemność zaprezentować talent plastyczny Olgi Grobelnej, uczennicy klasy III TE. Olga jest samoukiem, od kilku lat tworzy imponujące prace, przede wszystkim ołówkiem i węglem. Są to portrety, krajobrazy, martwa natura i inne impresje. Wybrane prace uczennicy prezentujemy na załączonych fotografiach oraz w gablocie szkolnej na I piętrze Zamku. Gratulujemy Oldze talentu.

I. Stanisławska


Jan Łęga

 

Jan Łęga to utalentowany muzycznie uczeń klasy I TGiPC. Swoją przygodę z grą na akordeonie rozpoczął w 4 klasie podstawówki w Rozdrażewie w 2014 roku. Pierwszym nauczycielem był Piotr Ratajczak. Później Jan dołączył do zespołu muzycznego w Ognisku Muzycznym w Krotoszynie i doskonali swoją grę pod okiem nauczyciela Józefa Oleska. Swoimi występami uświetniał imprezy lokalne takie jak: Krotofest. Z pewnością usłyszymy i obejrzymy występ Janka na uroczystościach szkolnych w Zamku. Gra na instrumentach wyzwala kreatywność i twórcze myślenie oraz poprawia koncentrację i zdolności poznawcze. Jest nie lada wyzwaniem, Gratulujemy Jankowi talentu!

I. Stanisławska